Tuky a oleje

5. května 2008 v 22:05 | Kaelyn |  Kalorické tabuľky
potravinabílkovinysacharidytukyenergie

%%%kJ
Bertolli s olivovým olejem00,1481779
Ceresoft0292,23473
Creme Bonjour5,44,1271160
Creme Bonjour - bylinkový5,34,126,71148
Creme Bonjour - okurka54,224,31059
Creme Bonjour - paprika5,14,1251080
Diana00401480
Dukát0079,22996
Easy0,50,8752797
Finea light11552050
Flora0,10,3702630
Flora light00401480
Flora pro.activ0,13,2351351
Flora s vlákninou2,23,4401540
Hera0,50,583,13098
Kokosový00993744
L&L Švédské solené máslo7,51401600
Máslo0,50,381,13002
Máslo AB - Plus10,680,53006
Máslo pomazánkové3,86,2351485
Oleje průměr0098,23636
Olivia0,60,8762836
Olivový001003881
Perla pro studenou kuchyni0039,51470
Perla pro teplou kuchyni0,10,3692570
Perla TIP0025925
Qatro001003770
Rama0,40,5702610
Rama Culinesse00742745
Rama Harmonia0,50,9481815
Rama máslová0,10,3752800
Řepkový0099,63756
Sádlo husí1,10,183,73164
Sádlo škvařené průměr0,30813412
Slanina2085,33247
Slunečnicový0099,83689
Sojový00993761
Škvarky00753112
Špek3,90893330
Vegetol0099,63758
Visa3478,32964
Zlatá Hana00752850
zdroj:http://www.e-kulturistika.cz/view.php?cisloclanku=2006060002
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama